Kursy grupowe są znakomitą opcją dla wszystkich, którzy chcą systematycznie uczyć się języka hiszpańskiego w atrakcyjnej cenie. Zajęcia odbywają się w naszej szkole Academia Españoles, w grupach po 6 do 8 osób. Ilość zajęć w tygodniu i ilość godzin uzależnione są od rodzaju kursu. Przed rozpoczęciem zajęć nasz metodyk weryfikuje Państwa poziom znajomości języka dzięki czemu wszystkie osoby w grupie są na tym samym poziomie zaawansowania. Lektor w trakcie zajęć dostosowuje tempo zajęć do przyswajania materiału oraz motywuje grupę do systematycznej pracy. Od pierwszych zajęć studenci zajęcia uczycie się Państwo wypowiadać w języku hiszpańskim. Stopniowo poszerzany jest zakres słownictwa obejmujące najważniejsze obszary życia. Równolegle z nauką słówek hiszpańskich lektorzy objaśniają zasady gramatyki hiszpańskiej.

Wszyscy nasi lektorzy mówią biegle w języku angielskim, a niektórzy również w języku polskim. Jednak zajęcia prowadzone są od początku w języku hiszpańskim.

W Academia Españoles mogą Państwo uczyć się języka hiszpańskiego na standardowym kursie semestralnym, dwa razy w tygodniu lub raz w tygodniu (4 godziny tygodniowo). Osoby chcące szybciej nauczyć się języka mogą skorzystać z oferty kursów intensywnych (zajęcia trzy razy w tygodniu, 9 godzin tygodniowo) lub semi-intensywnych (zajęcia dwa razy w tygodniu, 6 godzin tygodniowo). Pełna informacja o kursach języka hiszpańskiego w Academia Españoles jest dostępna tutaj (link do podstrony „rodzaje i terminy kursów”)

Kursy grupowe posiadają wiele zalet:

  • nauka języka hiszpańskiego odbywa się w małych grupach, od 6 do 10 uczestników, na tym samym poziomie językowym
  • efektywna nauka prowadzona jest na wszystkich poziomach zaawansowania
  • nasi wykwalifikowani lektorzy – native speakerzy uczą i pomagają przełamywać bariery komunikacyjne
  • Academia Españoles zapewnia studentom zróżnicowane i ciekawe materiały do nauki języka hiszpańskiego

Nasza szkoła organizuje również spotkania i konwersacje dla uczestników kursów. Konwersacje w języku hiszpańskim to doskonała okazja by w przyjemnej atmosferze poznać i utrwalić nowe słownictwo oraz nabrać pewności w mówieniu w języku obcym.

Poza kursami grupowymi w Academia Españoles można uczyć się również na zajęciach indywidualnych w siedzibie naszej szkoły lub z dojazdem do studenta. Dla firm i instytucji organizujemy zajęcia indywidualne i grupowe w siedzibach firmy.

Aktualne kursy - zobacz ...