Kursy indywidualne przeznaczone są dla osób, które wolą uczyć się indywidualnie z lektorem lub potrzebują specjalnego programu nauczania stworzonego pod ich potrzeby.

Jeżeli wolisz bezpośrednią naukę z lektorem, potrzebujesz odpowiedniego przygotowania do wyjazdu lub nowej pracy, albo potrzebna Ci będzie znajomość języka specjalistycznego najlepszy będzie wybór kursu indywidualnego.
Jeśli uczyłeś się języka hiszpańskiego sam lub nie jesteś zadowolony z postępów w nauce w innej szkole, odczuwasz różnicę między płynnością, a poprawnością wypowiedzi albo odczuwasz dysproporcje między bierną i czynną znajomością języka nasz lektor pomoże Ci wyrównać poziom znajomości języka i uzupełnić braki. Jeśli nauczyłeś się mówić po hiszpańsku np. za granicą, ale potrzebujesz pomocy w poznaniu i zrozumieniu zasad gramatyki to zajęcia indywidualne będą do tego najlepsze.

Przed rozpoczęciem zajęć lektor weryfikuje poziom znajomości języka hiszpańskiego oraz ustala ze studentem zakres nauki dostosowany do jego oczekiwań.

Wykupując kursy indywidualne można skorzystać z atrakcyjnych zniżek, im więcej godzin wykupisz tym niższa będzie cena.
Oferujemy również specjalne warunki dla zajęć indywidualnych mini grupach (2-3 osoby).

Po szczegóły aktualnej oferty zapraszamy do sekretariatu Academia Españoles