Od 10 lat w naszej szkole kształcą się zarówno dorośli jak i młodzież i dzieci na wszystkich poziomach nauczania. W akademii łączymy profesjonalne podejście do nauki języka hiszpańskiego z miłością do kultury hiszpańskiej. W Academia Españoles możesz uczyć się języka hiszpańskiego  w małych grupach lub indywidualnie.

Oferujemy również zajęcia dla firm dostosowane do ich potrzeb, zarówno co do programu nauczania, jak i miejsca oraz czasu nauki. Naszymi klientami są banki i instytucje finansowe, polskie firmy współpracujące z partnerami hiszpańskojęzycznymi oraz polskie oddziały firm hiszpańskich oraz latynoamerykańskich.
Więcej o ofercie dla firm tutaj.

Pokazujemy naszym Studentom, że nauka języka hiszpańskiego to nie tylko słownictwo i reguły gramatyczne. Ten język ma swoją duszę, swoje uroki i tajemnicze zakamarki, które można w pełni odkryć tylko poprzez kulturę. Wprowadzamy do naszych zajęć elementy dziedzictwa kulturowego Hiszpanii: muzykę, literaturę, kino, codzienne obyczaje, mowę potoczną. Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego Studenta.

Naszym głównym celem jest nastawienie na komunikację. Podczas zajęć na każdym poziomie zaawansowania najwięcej czasu zawsze poświęcamy na mówienie. Oczywiście, ćwiczymy również gramatykę, pisanie czy czytanie tekstów, ale większa część zajęć to praktyczne używanie języka hiszpańskiego.