Academia Españoles od prawie 10 lat prowadzi kursy języka hiszpańskiego dla firm i instytucji.
Do grona naszych Klientów należy wiele firm z branży finansowej, informatycznej czy farmaceutycznej.

Uczymy zarówno Polaków jak i obcokrajowców przebywających w Warszawie.

Kursy prowadzą lektorzy, dla których język hiszpański jest językiem ojczystym (tzw. native speaker). Doskonałą znajomość języka łączą z umiejętnościami dydaktycznymi oraz pasją i zaangażowaniem.

Nasi lektorzy znają biegle język angielski, jednak nauka prowadzona jest w języku hiszpańskim.
Głównym celem realizowanym w trakcie zajęć jest nauczenie komunikowania się w języku hiszpańskim. Zakres przekazywanej wiedzy tj. gramatyki i słownictwa jest dostosowywany do potrzeb słuchacza.
Wybierając naszą ofertę zyskują Państwo pewność, że Wasz nauczyciel będzie odpowiednio przygotowany do swojej roli. Gdyby z przyczyn losowych lub na Państwa życzenie konieczna byłą zmiana lektora zapewnimy niezwłocznie zastępstwo (nasza szkoła zatrudnia kilkunastu nauczycieli).
Zajęcia mogą odbywać się u Państwa w biurze, u nas w szkole lub w innym dogodnym dla Państwa miejscu.
Możemy zaoferować Państwu pakiety godzin w ustalonej cenie do wykorzystania w dowolnym trybie stosownie do Państwa możliwości czasowych lub inny np. miesięczny sposób rozliczeń.
Współpraca z nami odbywa się na podstawie podpisanej umowy. Rozliczenie należności z tytułu nauki następuje poprzez fakturę VAT. Szczegółowe warunki płatności ustalamy przed podpisaniem umowy.

Z chęcią spotkamy się z Państwem żeby udzielić dodatkowych wyjaśnień lub odpowiedzieć na Państwa pytania.

Prosimy o kontakt mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod nr. 794 455 556